Fotbalový konec května / začátek června

Tentokrát se s reportem hlásíme až po dvou odehraných kolech, za což se naším sledujícím fanouškům omlouváme.

Začínáme jako obvykle chlapci z dorostu, kteří si poslední květnový víkend vybrali dvě smolné prohry 2:4 proti Šternberku a 4:k na penalty proti Želatovicím. Ale hned další víkend si spravili chuť 6 body a to 3:2p proti Mostkovicím-Kostelci a 15:0 proti Bělotínu, kde si i tým „B“ zajistil prvenství v celkové tabulce. Velká gratulace ⚽🎉👏.

Starším žákům se bohužel ani jeden víkend příliš nevedlo a podlehli Novým Sadům 0:4 a Chválkovicím 0:2. Mladší žáci na kraji také body nepřidali a prohráli proti stejným soupeřům jako starší kolegové 2:5 a 0:6. Na okrese však mladší žáci oba víkendy zazářili vysokými skóry a to 7:1 proti Pavlovicím a 11:0 proti Želatovicím.

Starší přípravce se poslední květnový víkend velmi vydařil a na kraji i okrese brali 9 bodů. První červnový týden byl „okořeněn“ celkem vysokými teplotami a zápasy v poledních časech byly dost náročné. V krajské soutěži se chlapci blýskli výhrami 5:2 proti Šternberku „A“, 6:2 proti Šumperku a 8:2 proti Uničovu „A“. Další týden však porazili pouze Šumperk 7:6, proti Novým Sadům brali 1 bod za remízu 5:5 a kluci ze Sigmy Olomouc je zdolali vysoko 3:10. Na okrese se kluci postavili oba týdny stejným soupeřům: Všechovicím, Troubkám a Bělotínu. První týden se jim velmi dařilo a všechny protihráče porazili. V následujícím týdnu, kterým pro naše bojovníky končila sezóna nestačili pouze na kluky z Troubek, kteří je těsně porazili.

Mladší přípravka se taktéž oba týdny postavila stejným soupeřům. V poslední květnovém týdnu se jím vedlo o poznání lépe, porazili týmy Újezdce a Vlkoše a nestačili pouze na Viktorii Přerov. Tento víkend se jim bohužel nevydařil vůbec a po posledním kole sezóny se vraceli se třemi prohrami – asi chyběla morální podpora hlavního kouče, který se nemohl zúčastnit.

Všem chlapců patří pochvala za bojovnost a gratulace ke všem získaným bodům. Komu již sezóna skončila přejeme zasloužený odpočinek a uchování lásky k fotbalu ⚽⚽⚽