Květnová nadílka gólů

Minulý květnový týden přinesl pro všechny Kozlovické hráče, trenéry i fanoušky nešťastnou událost. Nečekaně nás navždy opustil brankář mužů Martin Šustr. Všechny góly z tohoto víkendu byly věnovány právě jeho památce a opravdu jich nebylo málo.

Začněme jako tradičně dorosty, kteří na domácím hřišti opět brali plný počet bodů. V krajském přeboru zdolali Konici vysoko 9:2 a tím si zajistili i celkové 1. místo v tabulce 👏🎉⚽. V krajské soutěži přidali výhru 2:1 na Radslavicemi/Pavlovicemi.

Starší žáci podlehli až na penalty proti týmu Nezamyslice/Němčice 1:2p, mladší žáci se soupeřem ze stejného týmu brali výhru 2:0. V okresní části měli chlapci tento týden volno.

Starší přípravka v krajské soutěži tentokrát vyrazila do Šternberka, kde na ně čekali 2 týmy domácích soupeřů, s kterými naši kluci vyhráli 9:0 a 5:3. Posledním soupeřem byly Nové Sady a i ty chlapci zdolali 7:2. V okresní soutěži pak na domácím hřišti hostili týmy Všechovic a Bělotína, které porazili 9:1 a 8:3. Pouze s Troubkami těsně prohráli 3:4. Mladší přípravka pak na domácím hřišti přidala další 3 vítězství a pěknou nadílku gólů. Kluci zdolali Vlkoš 8:3, Újezdec 9:5 a Viktorii Přerov 5:2.

Všem chlapcům přejeme ať jim i nadále góly padají a všem fanouškům pěknou podívanou.