Slunečný fotbalový víkend

Ani tento víkend nepřipravíme fanoušky mládeže o krátký report z víkendu.

Dorosti jako lavina přejeli další své soupeře. Tentokrát se blýskli výsledky v kraji 5:0 proti Tovačovu a v okrese 4:0 proti Troubkám. Při těchto zápasech už je na co se dívat a výsledky každého fanouška potěší.

Starší i mladší žáci v krajské soutěži tentokrát za soupeřem vyrazili do Mohelnice. Starší chlapci podlehli domácím až na penalty 0:1, mladší naopak uhájili těsné vítězství 3:2. V okresní soutěži pak mladší žáci nastoupili na domácím hřišti proti chlapcům z Dolního Újezdu a porazili je velkým rozdílem 21:0.

Starší přípravku v krajské soutěži čekali tentokrát silní soupeři a bohužel se chlapcům příliš nevedlo. Jediným vyhraným zápasem byl duel s domácí Viktorii Přerov se skóre 7:2. Dále nastoupili proti týmu Uničov B, kterému těsně podlehli 2:3 a proti Sigmě Olomouc, na kterou kluci nestačili a po posledním hvizdu byl stav 1:5. V okresní soutěži došlo v týdnu k přelosování skupin a chlapci se setkali s novými soupeři. První zápas se jim příliš nevedlo a prohráli 3:5 proti Troubkám. Ostatní zápasy již nezaváhali a vyhráli vysoko 14:0 proti Všechovicím a domácí Bělotín zdolali 7:3. Mladší přípravku tentokrát čekali také noví a o poznání starší a vyspělejší soupeři, kteří byli nad jejich síly. Ze zápasů proti Viktorii Přerov U9, Vlkoši a Újezdci jim byla útěchou alespoň jedna remíza. Opět ale přijeli hrát ve velkém počtu a kluky musíme za snahu a bojovnost pochválit